Atnaujinome Jonavos savivaldybės tinklalapį ir sukūrėme mobilią aplikaciją

Įgyvendinome Jonavos rajono savivaldybės parengtą projektą „E-demokratijos sprendimai Jonavos rajono savivaldybėje, II etapas“. Pagal iškeltus projekto tikslus nuspręsta atnaujinti jau įdiegtas ir įdiegti naujas e-demokratijos priemones nekeičiant turinio valdymo sistemos, tačiau ją atnaujinti, sukurti mobilią aplikaciją išmaniesiems telefonams bei atnaujinti savivaldybės tinklalapį. Buvo numatyta, kad naujai kuriamos ir modernizuojamos tinklalapio funkcijos leis gyventojams pateikti nuomonę savivaldybės veiklos ir kitais klausimais, gauti atsakymus į iškeltus klausimus ir patogiau registruoti problemas.  

Projekto metu sukurtas šiuolaikiškas Jonavos rajono savivaldybės tinklalapio dizainas, kuris leidžia lankytojui patogiai našyti ir lengvai rasti reikiamą informaciją. Tinklalapyje įdiegti nauji e-demokratijos moduliai, kuriuose gyventojai pildo parengtas lengvai suprantamas formas:

  • E-peticijos – peticijų teikimas įvairioms savivaldybės institucijoms;
  • E-prašymai – gyventojų prašymų teikimas savivaldybės institucijoms;
  • Miesto problemos – matomas gyventojų registruotų problemų sąrašas;
  • Mano gyvenamoji vieta – pateikiamas vartotojo gyvenamosios vietos problemų sąrašas;
  • Mano namo bendrija – pateikiama informacija apie bendrijas, jų pirmininkus, kontaktus;

Tinklalapį galite peržiūrėti ČIA

Taip pat projekto metu sukurta mobili aplikacija, kurioje gyventojams suteikiama galimybė naudotis e-demokratijos paslaugomis, patogiai ir greitai rasti Jonavos savivaldybės bei darbuotojų kontaktus. Aplikacijoje gyventojai galės susipažinti su Jonavos rajono lankytinais objektais. 

 

 

Atsisiųskite mobilią aplikaciją į mobilųjį telefoną: