Sistemų programavimas


Kiekviena įmonė ar organizacija turi individualius poreikius, todėl net ir plačiai naudojamos ar brangiausios rinkoje egzistuojančios sistemos neatitinka realių poreikių ir nepateisina lūkesčių. Dažnai, ieškant būdų kaip optimizuoti veiklą, įmonės turi norimos sistemos viziją, kuri padėtų automatizuoti kiekvienos dienos darbus ir atitiktų visus kitus poreikius. Esame sukūrę sistemų tiek privačiam tiek viešajam sektoriui, todėl suprantame klientų poreikius ir žinome kaip įgyvendinti klientų norus ir sukurti profesionalią sistemą.

Sistemos kūrimo procesą sudaro ne tik programavimas, tačiau ir viso projekto valdymas: poreikių analizė, projektavimas, programavimas, integracija, testavimas, diegimas į kliento darbinę aplinką, vėlesnė sistemos priežiūra. Taip pat didelį dėmesį  skiriame kokybei, todėl kurdami sistemas naudojame pažangius technologinius sprendimus, kurie padeda sukurti patikimą ir patogią vartotojui sistemą bei užtikrina integraciją su kitais sisteminiais sprendimais.

Mūsų kuriamos sistemos pagal turi vartotojui draugišką darbinę aplinką, nes visuomet atsižvelgiame į tai, kad ne vartotojas turi prisitaikyti prie sistemos, o sistema turi būti pritaikyta vartotojui. Taip pat visuomet stengiamės pasiūlyti klientui kuo efektyvesnius sistemos sprendimus.

Po sistemos sukūrimo teikiame garantinį aptarnavimą, konsultuojame iškilus klausimams ir pagal susitarimą prižiūrime, kad sistema veiktų be sutrikimų.

Dėl sistemos programavimo kreipkitės bendraisiais kontaktais.