Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

2023-09-01
Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.

Funkcionalumo savybės:

Portale klientams suteikiama galimybė gauti įvairias paslaugas:

  • gauti leidimus darbų vykdymo metu riboti eismą valstybinės reikšmės keliuose;
  • sutikimus naudotis valstybinės reikšmės keliais važiuojant didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis;  
  • leidimus įrengti nuovažas, žemės sklypų kadastrinių matavimų suderinimus.

Vartotojai taip pat gali peržiūrėti savo pateiktus užsakymus, jų būsenas, bei atsiskaityti už paslaugas tiesiogiai per svetainę.

Svetainės techninis įgyvendinimas:

Projekto įgyvendinimo metu atsižvelgta į reikalingas integracijas su esamomis sistemomis, įskaitant dokumentų valdymo sistemą, geoinformacinių duomenų sistemą ir Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma. Taip pat užtikrinta tinkama portalo veikimo sparta ir sauga, naudojant saugius protokolus.

Dizaino ir vartotojo sąsaja:

Portalo dizainas sukurtas, vadovaujantis geriausiomis UX ir UI praktikomis, siekiant užtikrinti intuityvią ir suprantamą naudotojo sąsają.

Papildomos paslaugos:

Projekto metu parengti testavimo scenarijai, kurie buvo suderinti su klientu, buvo vykdomas klaidų registravimas ir jų taisymas, naudojant specializuotą programinę įrangą. Vidiniai naudotojai buvo apmokyti naudotis portalu, organizuojant mokymus pagal veiklos sritis.

Projekto rezultatai:

El. paslaugų portalo sukūrimas leido optimizuoti ir skaitmenizuoti įmonės procesus, padidinti veiklos efektyvumą ir skaidrumą, bei sumažinti administracinę naštą. LAKD klientai dabar gali naudotis patogesnėmis, lengviau prieinamomis ir kokybiškesnėmis paslaugomis. Svetainė sukurta atsižvelgiant į asmens duomenų saugumo reikalavimus pagal LR įstatymus ir BDAR.

Nuoroda į tinklalapį: https://paslaugos.lakd.lt/ 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje: 
Pradeda veikti AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių viešųjų paslaugų portalas

Pradeda veikti Kelių direkcijos elektroninių viešųjų paslaugų portalas

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

“Pilietiškumo Mokykla” - Pilietiškumo ugdymo internetinė svetainė

Projektas "Pilietiškumo mokykla" yra inovatyvi, visuomenei atvira mokymosi platforma, skirta pilietiškumo skatinimui ir supratimo apie piliečio teises bei pareigas ugdymui.
Plačiau apie projektą