Internetiniai tinklalapiai

Kodėl verta rinktis Lexita?
Internetiniai tinklalapiai
Verslo augimas
Siekdami padėti Jūsų augti verslui, mes siūlome inovatyvius internetinių tinklalapių sprendimus.
Individualūs sprendimai
Kiekvieno verslo poreikiai yra unikalūs, todėl mes kuriame pritaikytus internetinius sprendimus, kurie atitinka Jūsų verslo specifiką ir ambicijas.
Patogumas vartotojui
Mūsų kuriami tinklalapiai pasižymi intuityvumu ir lengva naudoti navigacija, taip užtikrinant aukščiausią vartotojo patirtį.
Saugumas
Mes kuriame internetinius tinklalapius, kurie užtikrina Jūsų verslo ir klientų duomenų apsaugą, taikydami pažangiausias saugumo praktikas.
Integracija
Mūsų sukurti tinklalapiai lengvai integruojasi su esamomis Jūsų verslo sistemomis.
Adaptyvumas
Mes kuriame tinklalapius, kurie puikiai veikia įvairiose platformose ir įrenginiuose, suteikdami nuoseklų vartotojo patyrimą neatsižvelgiant į naudojamą įrenginį.
Atsiliepimai ir optimizavimas
Mes vertiname grįžtamąjį ryšį ir esame įsipareigoję nuolat tobulinti mūsų sukurtus tinklalapius, kad jie visada atitiktų augančius Jūsų verslo lūkesčius ir tendencijas rinkoje.

Sukurtos internetiniai tinklalapiai - naujausi darbai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Internetiniai tinklalapiai

Ne tik tinklalapis, bet ir verslo partneris 

Suprantame, kad internetinis tinklalapis yra daugiau nei tik skaitmeninė platforma - tai Jūsų verslo plėtros ir augimo partneris. Mūsų kuriami tinklalapiai padeda pasiekti aukštesnius rezultatus ir didinti produktyvumą, suteikdami išskirtines galimybes ir pritaikytus sprendimus. Siekiame, kad kiekvienas mūsų sukurtas tinklalapis ne tik atitiktų, bet ir viršytų Jūsų verslo lūkesčius.