Bendrojo pagalbos centro veiklos organizavimo ir valdymo modulis

2024-01-22
Bendrojo pagalbos centro veiklos organizavimo ir valdymo modulis

Bendrajam pagalbos centrui (BPC) sukurtas ir įdiegtas specializuotas intraneto sprendimas – BPC Veiklos Organizavimo ir Valdymo Modulis (BPC VVM). Šis modulis skirtas efektyviai valdyti BPC veiklą ir pagerinti vidinį bendradarbiavimą.

Sistemos techninis įgyvendinimas:

BPC VVM intranetas automatiškai sudaro darbo grafikus, administruoja atostogų ir kitų darbuotojų prašymus, organizuoja sklandų darbo procesą, užtikrina vieningą vidinių dokumentų talpinimą ir pasidalinimą, bei padeda organizuoti vidines apklausas ir diskusijas.

Funkcionalumo savybės:

Intranetas sukurtas siekiant automatizuoti darbo grafikų sudarymą, sudaryti sąlygas darbuotojams efektyviai komunikuoti ir bendradarbiauti BPC vidinėje erdvėje, dalintis veiklos informacija, valdyti vidinius procesus.

Projekto nauda ir tikslai:

Sukurtas BPC VVM padeda bendrajame pagalbos centre dirbantiems darbuotojams efektyviau ir sklandžiau valdyti kasdienes darbo užduotis, pagerina komunikaciją tarp skyrių ir optimizuoja administravimo procesus.

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą