Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

2024-01-22
Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turizmo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams. Svetainė padeda geriau pažinti Lietuvos kultūrą, gamtą ir istoriją, taip pat ugdyti susidomėjimą šalies turizmo galimybėmis.

Svetainės techninis įgyvendinimas: 

Svetainė buvo sukurta naudojant šiuolaikines interneto svetainių kūrimo technologijas, svetainėje įdiegta intuityvi turinio valdymo sistema (TVS) leidžianti lengvai atnaujinti ir tvarkyti turinį, įskaitant naujienų, straipsnių ir renginių redagavimą.

Funkcionalumo savybės:

Svetainėje yra pateikiama intuityvi ir naudotojui patogi navigacija, pateikiamos išplėstinės paieškos funkcijos, leidžiančios greitai rasti reikiamą informaciją, interaktyvūs žemėlapiai ir maršrutų planavimo įrankiai, taip pat prisitaikymas prie įvairių įrenginių ir naršyklių.

  • Intuityvi ir naudotojui patogi navigacija;
  • Išplėstinės paieškos funkcijos, leidžiančios greitai rasti reikiamą informaciją;
  • Interaktyvūs žemėlapiai ir maršrutų planavimo įrankiai;
  • Užtikrintas patogus svetainės naudojimas tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Svetainei sukurta ir pritaikytas šiuolaikiškas ir vizualiai patrauklus, su intuityvia navigacija dizainas. Svetainės dizainas yra pritaikytas įvairiems įrenginiams ir naršyklėms, užtikrinant sklandų naudojimąsi tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Dizainas sukurtas laikantis ES WAI gairių ir atitinka aukščiausius naudotojo sąsajos standartus ir yra pritaikytas neįgaliems asmenims.

Projekto nauda ir tikslai:

Lithuania.travel svetainė sukūrimas yra orientuotas į turizmo skatinimą Lietuvoje, siekiant padidinti šalies žinomumą tarptautiniu mastu, taip pat suteikti lengvai prieinamą ir išsamią informaciją apie Lietuvos kultūrą, gamtą ir istoriją, bei skatinti užsienio lankytojų susidomėjimą šalies turizmo galimybėmis.

Projekto tinklalapis: https://lithuania.travel/lt 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

„Keliauk Lietuvoje“ keičia įvaizdį: kurs vientisą šalies įvaizdį užsienio turistams

„Keliauk Lietuvoje“ atsinaujino: pristatė naują Lietuvos turizmo pozicionavimą ir vizualinį identitetą

Kiti projektai

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą