Švietimo portalas emokykla.lt

2024-01-22
Švietimo portalas emokykla.lt

Atnaujintas švietimo portalas, aptarnaujantis tūkstančius lankytojų, siekiant optimizuoti veikimą ir užtikrinti aukštą funkcionalumą. Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.

Svetainės techninis įgyvendinimas:

Atnaujinimai apėmė mokymo programų, metodinės medžiagos ir vadovėlių duomenų atnaujinimus, taip pat atnaujinta turinio valdymo sistema, skirta efektyviai tvarkyti švietimo portalų turinį.

Funkcionalumo savybės:

Švietimo portale įdiegtos naujos funkcijos, įskaitant patobulintą meniu, atnaujintą dizainą ir navigaciją, turinio valdymo sistemą, išplėstos mokymo priemonių ir metodinės medžiagos paieškos galimybės.

Projekto nauda ir tikslai:

Atnaujinimai leidžia švietimo portalo naudotojams patogiau ir interaktyviau naudotis bendrosiomis programomis bei mokymosi ištekliais, taip pat pagerintas prisijungimas ir naudotojų administravimo funkcionalumas, užtikrinant sklandesnį naudojimąsi portalo teikiamomis paslaugomis.

Švietimo portalo pritaikymas:

Portalas atitinka populiariausių interneto naršyklių standartus ir yra pritaikytas neįgaliesiems, vadovaujantis ES WAI gairėmis, mobili svetainės versija suteikia pilną funkcionalumą visuose modeliuose. 

Nuoroda į tinklalapį: https://www.emokykla.lt/ 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Mokytojai išbandys nuotolinio ir hibridinio mokymo pavyzdžius
 

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą

“Pilietiškumo Mokykla” - Pilietiškumo ugdymo internetinė svetainė

Projektas "Pilietiškumo mokykla" yra inovatyvi, visuomenei atvira mokymosi platforma, skirta pilietiškumo skatinimui ir supratimo apie piliečio teises bei pareigas ugdymui.
Plačiau apie projektą