Mobilioji aplikacija „Šeimos kortelė“

2023-09-01
Mobilioji aplikacija „Šeimos kortelė“

Sukurta mobilioji aplikacija „Šeimos kortelė“, skirta gausioms šeimoms ir šeimoms auginančioms neįgalius vaikus. Tai skaitmeninė nuolaidų kortelė, teikianti įvairias lengvatas, paslaugas, privilegijas ir nuolaidas prekėms bei renginiams.

Mobiliosios aplikacijos technini įgyvendinimas:

Mobilioji aplikacija leidžia susieti esamas fizines šeimos korteles su skaitmenine platforma. Ji suteikia galimybes susikurti virtualią kortelę, matyti nuolaidų sąrašus, prekių ir paslaugų aprašymus, taip pat sužinoti apie nuolaidas šalia esančiose vietose.

Funkcionalumo savybės:

Aplikacijoje galima peržiūrėti visą reikalingą informaciją apie kortelę, šiemos narius, sugeneruoti QR kodą nuolaidoms taikyti, matyti kortelės panaudojimo statistiką ir greitai patekti į „Šeimos kortelės“ svetainę bei SPIS (Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą).

Projekto nauda ir tikslai:

„Šeimos kortelė“ padeda gausioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms lengviau ir patogiau pasinaudoti nuolaidomis. Aplikacija skatina šeimų gerovę ir preinamumą prie įvairių palsaugų bei renginių.

Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Daugiau informacijos apie „Šeimos kortelę“ rasite adresu: https://seimos-kortele.lt/

Mobiliąją aplikaciją į mobilųjį telefoną galite atsisiųsti nemokamai:

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Šei­mos kor­te­lė – ga­li­my­bė su­tau­py­ti

Šeimos kortelė veiks visose trijose Baltijos šalyse

Kaip rasti kodus, reikalingus virtualiai Šeimos kortelei aktyvuoti (mobilioji programėlė) 

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą