Skaitmeninė mokymo priemonė „Technologijos 5-10 klasėms“

2023-09-01
Skaitmeninė mokymo priemonė „Technologijos 5-10 klasėms“

Atnaujindami skaitmeninę mokymo priemonę „Technologijos 5-10 klasėms“, prisidėjome prie Nacionalinės švietimo agentūros organizuojamo projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“. Projekto tikslas – prisidėti prie 5-10 klasių mokinių, savigarbos, pagarbos kitiems, atsakomybės, sveikos gyvensenos, saviugdos, vertybių puoselėjimo, taip pat skatinti moksleivių technologinį raštingumą, supratimą apie verslą, dizaino kūrimą bei pritaikymo pagrindus ir informacinio mąstymo lavinimą.

Skaitmeninė mokymo priemonės techninis įgyvendinimas:

Skaitmeninėje mokymo priemonėje išskirtos penkios technologinio ugdymo kryptys: mityba, tekstilė, konstrukcinės medžiagos, elektronika, dizainas. Kiekvienoje kryptyje pateikiama išsami informacija, interaktyvios užduotys, praktinės veiklos ir vizualinė bei audio medžiaga.

Funkcionalumo savybės:

Sistemoje taikomos įvairios interaktyvios užduotys, skirtos ne tik teorinių žinių įtvirtinimui, bet praktinėms įgūdžių lavinimo galimybėms. Sistema pritaikyta regos sutrikimus turintiems asmenims, pateikiant audio įgarsinimą ir galimybes keisti šrifto dydžius bei iliustracijų matymo parametrus.

Projekto nauda ir tikslai:

Ši mokymo priemonė prisideda prie mokinių kūrybiškumo, technologinio suvokimo ir praktinių įgūdžių ugdymo, skatina jų savigarbą ir atsakomybės jausmą bei padeda formuoti sveikos gyvensenos ir saviugdos vertybes.

Apsilankykite ir susipažinkite su skaitmenine mokymo priemone: Skaitmeninė mokymo priemonė

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą