Verslo valdymo sistema „Penkiese“

2024-01-24
Verslo valdymo sistema „Penkiese“

Sukurta verslo valdymo sistema, siekiant optimizuoti įmonės veiklą, padėti įmonei efektyviai valdyti verslo procesus, santykius su klientais ir darbuotojų veiklą. Sistemoje integruoti moduliai, tokie kaip dokumentų, sandėlio, ofiso, gamybos, pardavimų valdymas, kurie leidžia centralizuotai tvarkyti vus svarbius verslo aspektus.

Sistema susideda iš dviejų posistemių: klientų ir darbuotojų.

Klientų posistemė leidžia vartotojams, lengvai užsiregistruoti, prisijungti prie sistemos, kurti užsakymus, sekti jų vykdymo būseną, bei gamybos metu susirašinėjimo būdu bendrauti su įmonės darbuotojais, gauti konsultacijas ir pasiūlymus.

Darbuotojų posistemė yra skirta įmonės personalo valdymui, čia darbuotojai gali fiksuoti darbo laiką, peržiūrėti užduočių sąrašus, bendrauti su priskirtais klientais, posistemė taip pat apima gamybos procesų stebėjimą, sandėlio valdymą ir pardavimų operacijų vkydymą, užtikrinant visų procesų sklandų ir koordinavimą.

Sistema buvo siekiama optimizuoti įmonės „Penkiese“ veiklą, pagerinti klientų aptarnavimo kokybę ir darbuotojų produktyvumą.

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą