Informacinė sistema "Nemokumo vedlys"

2023-09-01
Informacinė sistema "Nemokumo vedlys"

Sukurta informacinė sistema, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms įvertinti savo įsiskolinimo riziką ir gauti rekomendacijas dėl veiksmų, skirtų juridiniams arba fiziniams asmenims.

Svetainės techninis įgyvendinimas:

Sistema „Nemokumo vedlys“ susideda iš trijų pagrindinių modulių:

Priemonė nemokumo rizikai vertinti – modulis leidžia įmonėms įvertinti savo veiklą ir nemokumo riziką, atsakant į su jų būkle susijusius klausimus ir gauti pasiūlymus bei informaciją apie nemokumo rizikos mažinimą.

Restruktūrizacijos plano rengimo vedlys – skaitmeninis įrankis, padedantis susidaryti restruktūrizavimo projektą, laikantis teisės aktų reikalavimų, jis yra pritaikytas smulkiam ir vidutiniam verslui.

Daugiau apie nemokumą – informacijos modulis su DUK apie juridinių ir fizinių asmenų restruktūrizaciją bei bankrotą, kartu su teisės aktų rekomendacijomis ir pavyzdinėmis formomis.

Funkcionalumo savybės: 

Sistema leidžia lengvai įvesti ir analizuoti duomenis, rengti restruktūrizacijos planus ir pateikti išsamią informaciją apie nemokumą. Taip pat užtikrinama, kad asmeniniai duomenys nebus saugomi ilgiau nei tris dienas po interneto lango uždarymo.

Projekto nauda ir tikslai:

Sistema palengvina fizinių ir juridinių asmenų galimybę įvertinti savo finansinę padėtį, planuoti veiksmus nemokumo atveju ir suteikia reikalingą teisinę informaciją.

Nuoroda į sistemą: https://nemokumovedlys.lrv.lt/ 

Informacija apie projektą žiniasklaidoje: 

Nemokumo vedlys papildytas naujais funkcionalumais fiziniams asmenims

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą