Kauno miesto paraiškų informacinė sistema

2023-09-01
Kauno miesto paraiškų informacinė sistema

Sukurta Kauno miesto paraiškų informacinė sistema, apimanti visą procesą nuo kvietimo teikti paraiškas iki sutarčių sudarymo, sistema skirta Kauno miesto gyventojams ir veiklą mieste vykdančioms įstaigoms, ji suskirstyta į keturias pagrindines aplinkas: pareiškėjų, sistemos administratorių, vidinių ir išorinių vertintojų.

Pareiškėjų aplinka suteikia galimybę matyti kvietimus, pildyti ir teikti paraiškas, sekti jų vertinimo procesą ir bendrauti su sistemos atstovais. Sistemos administratorių aplinka leidžia kurti kvietimus, stebėti ir vertinti pateiktas paraiškas, tvarkyti sutartis ir vykdyti komunikaciją. Vidiniu iš išoriniu vertintojų aplinkos skirtos paraiškų vertinimui ir komunikacijai su kitais sistemos naudotojais.

Sistemos techninis įgyvendinimas:

Įdiegtos funkcijos leidžia paraiškų pildymą ir teikimą, vertinimo proceso stebėjimą, reikalingų korekcijų atlikimą, tiesioginę komunikaciją, taip pat integraciją su Kauno miesto svaivaldybės dokumentų valdymo sistema.

Funkcionalumo savybės:

Sistema suteikia išsamias paraiškų teikimo ir vertinimo funkcijas, įskaitant interaktyvias paraiškų pildymo formas, paraiškų vertinimo ir sutarčių sudarymo procesų administravimą bei abipusės komunikacijos galimybes.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Sistema sukurta atsižvelgiant į vartotojų patogumą ir intuityvų naudojimąsi, užtikrinant sklandų ir aiškų paraiškų administravimo procesą.

Projekto nauda ir tikslai:

Ši sistema padeda efektyviai valdyti ir administravimo procesus, taip pat skatina skaidresnį ir atvirą paraiškų teikimo ir vertinimo procesą. Tai ne tik palengvina administracinį darbą, bet ir užtikrina teisingesnį bei skaidresnį finansavimo paskirstymą, prisidedant prie Kauno miesto plėtros ir gyventojų bei įstaigų gerovės.

Nuoroda į sistemą čia.

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą