Informacinė sistema Turisto rinkliava Vilniaus mieste

2023-09-01
Informacinė sistema Turisto rinkliava Vilniaus mieste

Projektas „Turisto rinkliava Vilniaus mieste“ įgyvendintas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe. Sukurta „Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Vilniaus miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra deklaravimo, mokėjimo ir duomenų administravimo sistema“, kuri leidžia apgyvendinimo paslaugų teikėjams lengvai deklaruoti miesto svečių skaičių ir tiesiogiai sumokėti turisto rinkliavos mokestį Vilniaus miesto savivaldybei.

Funkcionalumo savybės:

Projekte buvo įgyvendinti funkcionalumai, įskaitant tiesioginį turisto rinkliavos apmokėjimą per Lietuvos bankų „bank link“ ir įmokų surinkimo sistemas bei autorizaciją per elektroninius valdžios vartus. Šiuo sprendimu buvo palengvintas apgyvendinimo paslaugų teikėjų darbas, suteikiant galimybę patogiai jungtis prie sistemos  ir atlikti tiesioginius turisto rinkliavos apmokėjimus.

Projekto tikslai ir nauda:

Turisto rinkliava renkama už naudojimąsi Vilniaus miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra. Rinkliavos įvedimo tikslas – didinti Vilniaus miesto konkurencingumą, plėtoti tarptautinę rinkodarą turizmo srityje, pritraukti didesnius turistų srautus, bei didinti paslaugų eksportą. Tikimasi, kad ši sistema prisidės prie gyvenimo kokybės augimo Vilniaus mieste.

Projekto tinklalapis: https://turistorinkliava.vilnius.lt/ 

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite: 

Vilnius patvirtino turisto rinkliavą
Turisto rinkliava
Šiandien Vilniuje įsigalioja naujas mokestis

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą