Mobilioji aplikacija „ŠiauliaiBUS“

2024-01-22
Mobilioji aplikacija „ŠiauliaiBUS“

Sukurta elektroninių bilietų įsigijimo mobilioji aplikacija „ŠiauliaiBUS“, palengvinanti Šiaulių viešojo transporto bilietų įsigijimą, kaupimą ar aktyvavimą.

Mobiliosios aplikacijos techninis įgyvendinimas:

Mobiliosios aplikacijos „ŠiauliaiBUS“ naudotojai gali įsigyti ir aktyvuoti kelis bilietus, už bilietus mokėti iš e. piniginės ar per elektroninę bankininkystę, stebėti sąskaitos likutį, pasipildytį e. piniginę, peržiūrėti pirktų bilietų istoriją ir galiojančius bilietus, pažymėti bilietą nuskenuojant QR kodą ir mokėti už kelionę ne tik sau, bet ir kartu važiuojantiems keleiviams.

Funkcionalumo savybės:

„ŠiauliaiBUS“ leidžia vienu metu įsigyti ir aktyvuoti įvairių rūšių bilietus, tiek su lengvata, tiek be jos. Aplikacijoje pateikiama informacija apie sąskaitos likutį, galimybė pasipildyti e. piniginę ir peržiūrėti bilietų istoriją.

Projekto nauda ir tikslai:

„ŠiauliaiBUS“ palengvina bilietų įsigijimo ir valdymo procesą Šiaulių viešajame transporte bei suteikia keleiviams patogumą ir lankstumą keliaujant viešuoju transportu.

Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su UAB „Busturas“ ir Šiaulių miesto savivaldybe.

Mobilią aplikaciją į mobilųjį telefoną galite atsisiųsti nemokamai:

Informacija apie projektą žiniasklaidoje:

Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS

Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia

Šiauliuose jau veikia nauja viešojo transporto programėlė

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą