Internetinė svetainė – vv.lt

2024-01-24
Internetinė svetainė – vv.lt

Sukurtoje internetinėje svetainėje vv.lt - Vilniaus vandenys, pateikiama informacija apie bendrovės teikiamas paslaugas, naujienas, socialinę atsakomybę ir švietimo iniciatyvas. Svetainėje integruota turinio valdymo sistema (TVS), kurios dėka galima lengvai redaguoti informaciją apie paslaugas, naujienas ir bendrovės veiklą.

Funkcionalumo savybės:

Svetainėje yra pritaikyta intuityvi navigacija, leidžianti lankytojams lengvai rasti reikiamą informaciją apie vandens tiekimą, nuotekų valymą, paslaugų kainas ir kvartalinių tinklų plėtrą.

Dizainas ir vartotojo sąsaja:

Svetainės dizainas yra modernus ir patogus naudotojui, su aiškia ir lengvai suprantama vartotojo sąsaja, spalvų schema ir vizualiniai elementai yra atidžiai parinkti, kad užtikrintų sklandų ir malonų svetainės naudojimą.

Projekto nauda ir tikslai:

Projektas buvo orientuotas į skaidrumo didinimą ir visuomenės informavimą apie „Vilniaus vandenų“ teikiamas paslaugas, veiklą ir įsipareigojimus aplinkosaugos srityje, bei suteikti visuomenei lengvai prieinamą ir naudingą informaciją, skatinti vandens tausojimą ir supratimą apie vandentvarkos svarbą.

Nuorodą į svetainę: https://www.vv.lt/ 

Kiti projektai

Biometrinio parašo sistema – LSMU Kauno klinikos

Sukurta ir įdiegta biometrinio parašo sistema LSMU Kauno klinikoms, siekiant modernizuoti ir užtikrinti pacientų duomenų saugumą. Sistema veikia pagal ISO/IEC 19794-7 standartą, užtikrinant aukštą biometrinio pasirašymo kokybę ir patikimumą.
Plačiau apie projektą

Suaugusiųjų švietimo platforma – Kursuok.lt

Kursuok.lt yra inovatyvi suaugusiųjų švietimo platforma, ji suteikia galimybę Lietuvos gyventojams pasirinkti įvairias mokymosi programas ir gauti iki 500 eurų finansavimą ugdymui.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė „Keliauk Lietuvoje“ - Lithuania.travel

Lithuania.travel svetainė buvo sukurta siekiant skatinti Lietuvos turizmą, svetainėje pateikiami išsamūs turzimo informacijos straipsniai, įvairūs maršrutai, interaktyvūs žemėlapiai ir patarimai keliautojams.
Plačiau apie projektą

Internetinė svetainė – Karjerastau.lt

Karjerastau.lt svetainės tikslas yra padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją apie karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą ir darbo rinkos tendencijas.
Plačiau apie projektą

Švietimo portalas emokykla.lt

Portalas teikia aktualią informaciją ir naujausiu mokymosi resursus švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams.
Plačiau apie projektą

Lietuvos automobilių kelių direkcijos elektroninių paslaugų portalas

Sukurtas elektroninių paslaugų portalas, skirtas skaitmenizuoti ir modernizuoti administracinių paslaugų teikimą Lietuvos automobiliu kelių direkcijos klientams.
Plačiau apie projektą